GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: środa, 27-10-2021
Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona

VII CROSS Wilków

400 biegaczy wzięło udział w VII  Memoriale im. Iwony i Jana Zielińskich Cross Dzieci i Młodzieży Wilków 2018  w kategorii dzieci i młodzieży przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, który odbył się na boisku sportowym w Wilkowie.

CROSS 2018_3.jpeg

27 maja na boisko sportowe w Wilkowie przyjechały przedszkolaki oraz młodzież szkolna z  placówek oświatowych z terenu Powiatu Namysłowskiego. W tym sportowym wydarzeniu wzięło udział 10  reprezentacji szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Powiatu Namysłowskiego jak i sąsiednich powiatów. Po raz kolejny nasza impreza swym zasięgiem objęła województwo opolskie. Dzięki tak dużej ilość zawodników startujących w zawodach znacznie  zwiększył się również poziom sportowy zawodów.

CROSS 2018_2.jpeg

Wzorem lat ubiegłych zawody sportowe rozpoczęły się minutą ciszy  w celu uczczenia pamięci tragicznie zmarłych nauczycieli Iwony i Jana Zielińskich. Następnie zawody rozpoczął Bogdan Zdyb – Wójt Gminy Wilków, który objął patronatem honorowym VII Memoriał im. Iwony i Jana Zielińskich. Wójt przywitał przybyłych na zawody uczestników i publiczność, życzył zawodnikom sukcesów sportowych a kibicom wspaniałej zabawy. Organizatorom życzył dalszych sukcesów i wytrwałości w zaangażowaniu i inicjowaniu wydarzeń sportowych na terenie gminy Wilków.
Nad sprawami organizacyjnymi od strony sportowej czuwał pomysłodawca tej imprezy nauczyciel wychowania fizycznego i koordynator sportu Gminy Wilków Arkadiusz Kacprzak, przyjaciele Iwony i Jana Zielińskich: Tomasz Pokora, Piotr Majewski, Krzysztof Pawlak, Aleksandra Borgulat, Iwona Migdałek, Alicja Kuligowska, Anna Danielczyk, Andrzelika Jazłowiecka, Joanna Kapłon, Joanna Wojciechowska, Krzysztof Jabłoński, oraz pracownicy Urzędu Gminy w Wilkowie: Mariusz Jabłoński i Dorota Czarna.

CROSS 2018_1.jpeg

Cross został zorganizowany w kilku kategoriach wiekowych. Organizatorami byli Bogdan Zdyb - Wójt Gminy Wilków, Uczniowski Klub Sportowy „Orlik” z Bukowia oraz nauczyciele wychowania fizycznego z placówek oświatowych naszej gminy. Wszyscy uczestnicy zawodów zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami, a zwycięzcy dodatkowo pucharami i statuetkami.

Wyniki zawodów sportowych VII Memoriału im. I.J. Zielińskich.

Organizatorzy biegów przełajowych pragną przede wszystkim podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów. Uczestnikom  CROSS-u za udział, a gościom i rodzicom za liczne przybycie.

Wszystkim uczestnikom  BARDZO SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY  !!!

Zapraszamy już za rok!
Arkadiusz Kacprzak

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności