Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: poniedziałek, 27-06-2022
Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Dzień Dziecka w Wojciechowie

                                                                                                                        Wilków


                   Dzień Dziecka w Wojciechowie


„ Wszystkie dzieci są nasze” pod takim hasłem z myślą o wszystkich dzieciach tych małych i tych dużych został zorganizowany po raz pierwszy Dzień Dziecka w Wojciechowie.
Na terenie świetlicy wiejskiej w piątkowe popołudnie bawiło się ok. 60 dzieci z całej wsi. Zagościła u nas Ochotnicza Straż Pożarna z Wilkowa, która pokazała dzieciom gaszenie ognia a następnie powoziła je swoim wozem bojowym, myślę że była to chyba największa atrakcja dla dzieciaków oprócz pieczenia kiełbasek na ognisku. Odbyło się wiele konkursów w których uczestniczył nawet Pan Wójt Zygmunt Szulakowski, któremu serdecznie dziękuję za przybycie a dzieci za cukierki i życzenia skierowane do nich.
Po poczęstunku i konkursach przyszedł czas na zabawę przy dźwiękach muzyki, bawili się nie tylko maluchy, również i rodzice którzy za przykładem Pana Wójta ruszyli do tańca. Zabawa trwała do późna.
Korzystając z okazji pragnę podziękować naszym sponsorom, którzy osłodzili ten dzień słodyczami, są to państwo: Sylwia i Arkadiusz Nowak, Katarzyna i Łukasz Sikora, p. Jan Binerat a także wszystkim którzy pomagali w zorganizowaniu imprezy. Dzieciom dziękuję za tak liczne przybycie i do zobaczenia za rok.

Sołtys – Urszula Sulima

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności