Z uwagi na ogłoszony stan epidemii, w trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców, Wójt Gminy Wilków prosi o nie korzystanie z obiektów  rekreacyjnych i sportowych tj.: boisk, placów zabaw, kortów, siłowni zewnętrznych.

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: sobota, 30-05-2020
Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

DZIEŃ KOBIET W WOJCIECHOWIE                                                         DZIEŃ KOBIET W WOJCIECHOWIE


               Dnia 8 marca 2007 roku w świetlicy wiejskiej w Wojciechowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji DNIA KOBIET. 
             Na spotkanie przybyło 21 pań, aby we wspólnym gronie spędzić ten wyjątkowy wieczór. Miła niespodzianką było przybycie Wójta Gminy Wilków – Pana Zygmunta Szulakowskiego i Radnego naszej wsi – Pana Jana Binerata. Każda z pań otrzymała kwiatek. Po życzeniach od panów przyszła pora na kawę, ciasto i nie tylko ... 
            Była to pierwsza impreza jakże długo oczekiwana w naszej wsi , dlatego każda z nas z wielkim zaangażowaniem przygotowała się do niej. Przy wspólnym poczęstunku był czas na rozmowę, na wymianę przepisów na pyszności, które panie same przygotowały. 

Korzystając z okazji serdecznie dziękuję wszystkim paniom za przybycie – choć mam nadzieję, że za rok będzie nas więcej, szczególnie dziękuję paniom: Zofii Domagała, Katarzynie Sikora i Helenie Suchodolskiej za pomoc przy zorganizowaniu imprezy, która w opinii kobiet była bardzo potrzebna i udana.


                                                                                                        Opr. Sołtys Wsi Wojciechów – Urszula Sulima

Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności