Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: piątek, 19-08-2022
Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Wsi Wojciechów                                                                          Turniej Tenisa Stołowego
                                                                    o Puchar Sołtysa Wsi Wojciechów


           Dnia 23 lutego 2008 roku w Świetlicy Wiejskiej w Wojciechowie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Wsi Wojciechów. W sobotni wieczór w świetlicy zawrzało. Do gry przystąpiło 10 panów, ale kibicujących im było znacznie więcej.
Gra była wyrównana, jednak po bardzo zaciętym finale zwycięzcą został Paweł Iżykowski, drugie miejsce zajął Dariusz Sulima, a trzecie Arkadiusz Nowak. Oprócz pucharu, zwycięzcy otrzymali cenne nagrody, które wykorzystali do dalszej części imprezy. Tak więc panowie trzymajcie formę dalej, następna wspólna impreza to mecz piłki nożnej kawalerowie na żonatych.
Do zobaczenia!!!

         Dziękuję Państwu Sylwii i Arkadiuszowi Nowak oraz Arturowi Krauz za pomoc przy zorganizowaniu imprezy.

Sołtys Urszula SulimaPodziękowania
Sołtys Wsi Wojciechów Urszula Sulima składa państwu Danucie Makowskiej i Antoniemu Salomonowi serdeczne podziękowania oraz wyrazy wielkiego uznania za zaangażowanie w zorganizowaniu zimowiska na Słowacji dla młodzieży z Wojciechowa.

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności