GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: środa, 01-12-2021
Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

FERIE ZIMOWE 2008

 
                                                                                  FERIE ZIMOWE 2008 


               Tradycyjnie już zadbano o dzieci i młodzież z terenu Gminy Wilków, zorganizowano dla nich wypoczynek zimowy w Domu Kultury i w Bibliotece Publicznej w Wilkowie. Miały taką możliwość dzięki władzom Gminy, którym dobro dzieci nie jest obojętne. Dzieci i młodzież bardzo chętnie uczestniczyła w zajęciach, prowadzonych codziennie w godzinach od 9.00 do 14.00 . Tematyka zajęć była bardzo różnorodna i bogata w atrakcje m.in.: gry i zabawy, zajęcia praktyczno-techniczne, zajęcia plastyczne, zawody sprawnościowe, konkursy, spotkanie z Policjantem Komendy Powiatowej Policji z Namysłowa. Jednym słowem każdy uczestnik zajęć mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci i młodzież bardzo chętnie szlifowała swoje umiejętności w tenisie stołowym. Największą atrakcją ferii był wyjazd na basen do Oleśnicy, dla 50-osobowej grupy z całego terenu gminy. Codziennie na uczestników zajęć czekały smakołyki a ponadto na zakończenie ferii zimowych każde dziecko za codzienny udział i zaangażowanie otrzymało słodki upominek.
               Pragniemy podziękować sierż. Grzegorzowi Musiałowi za przeprowadzenie spotkania pn. „ Bezpieczne ferie’’. Rodzice za naszym pośrednictwem serdecznie dziękują kierownictwu Urzędu Gminy w Wilkowie za pomoc w zorganizowaniu wypoczynku dla ich pociech.
              Mamy nadzieję, że znów za rok będziemy mogli zorganizować tak radosne i pełne atrakcji ferie jak te, które właśnie dobiegły do końca.

                                                                                       Opiekunowie zajęć: Dorota Birska i Magdalena Urbaniak


Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności