Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: środa, 28-09-2022
Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Zawody wędkarskie w Młokiciu

Zawody wędkarskie w Młokiciu

 

             ­W dniu 28 czerwca 2008 r. w Młokiciu nad stawem po raz pierwszy odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej o Puchar Prezesa Wędkarskiego Klubu Sportowego „GOBIO” w Namysłowie. Organizatorami tych zawodów byli: Wędkarski Klub Sportowy „GOBIO” z Namysłowa, Koło Wędkarskie „LIN” z Młokicia i Sołtys Wsi Młokicie.

W zawodach wzięło udział 9 zawodników:  Bojko Przemysław, Gronkowski Michał, Cholewa Michał, Cholewa Damian, Klimaj Bartłomiej, Konefał Dawid, Konefał Erwin, Dudek Kamil i Patryk Morawski. Młodzi zawodnicy zaprezentowali różnorodne techniki i sposoby łowienia ryb. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwała Komisja powołana przez Organizatora.

 Po długiej rywalizacji wyłoniono najlepszych młodych wędkarzy:

 I miejsce   zajął Dudek Kamil

 II miejsce  zajął Cholewa Damian

 III miejsce zajął Morawski Patryk.

                 Ww. zwycięzcy i pozostali uczestnicy zawodów otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego fundowane przez Prezes Wędkarskiego Klubu Sportowego „GOBIO” w Namysłowie. Dodatkowo wszyscy zawodnicy otrzymali niespodzianki przekazane przez Starostwo Powiatowe w Namysłowie. Miłą słodką niespodziankę w postaci lodów dzieciom sprawiło Koło Wędkarskie „Lin” z Młokicia. Wszystkim składam gratulacje. Na zakończenie i podsumowanie zawodów odbyło się wspólne ognisko, grillowanie oraz pokaz profesjonalnego wędkowania, który zaprezentował Prezes WKS „GOBIO” – Wojciech Zając.

Pragnę podziękować przybyłym gościom, kibicom i uczestnikom zawodów a przede wszystkim serdeczne podziękowanie składam w kierunku sponsorów  za wsparcie rzeczowe i finansowe, bez których trudno byłoby zorganizować zawody.

 

 

Sołtys Wsi Młokicie – Edward Jaśnikowski

 

 

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności