GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: środa, 29-05-2024
Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji

Dzień Seniora

Dzień Seniora

 

Już po raz dwunasty w Naszej Gminie Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Nr 1 w Wilkowie zorganizował uroczystość – Dzień Seniora. Tegoroczne święto odbyło się 27 września 2008 r.. Uroczystość rozpoczęto mszą św. w Kościele Parafialnym w Wilkowie. Mszę w intencji emerytów, rencistów i inwalidów celebrował Proboszcz Parafii w Wilkowie - ks. Marek Górdziałek. Dalsza część uroczystości kontynuowana była w Domu Kultury w Wilkowie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele władz gminy Wilków w osobach: Wójt Gminy, Przewodniczącego Rady Gminy, Sekretarza Gminy, Skarbnika i pracownicy administracyjni Urzędu Gminy oraz Zastępca Burmistrza Namysłowa – Grzegorz Kubat a także przedstawiciele Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Namysłowie. 

Przewodniczący Koła z Wilkowa Mieczysław Łuczyk serdecznie wszystkich powitał a gościom podziękował za przybycie. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Wilków, który wspólnie z Przewodniczącym Rady, Sekretarzem i Skarbnik Gminy  wręczyli na ręce Przewodniczącego Mieczysława Łuczyka list gratulacyjny zawierający wyrazy uznania dla wszystkich członków Koła za zaangażowanie, aktywną pracę na rzecz Związku i życzenia z okazji ich święta, natomiast na ręce Zastępcy Przewodniczącego Koła – Janiny Borgulat wręczono bukiet pięknych kwiatów.

Po przemówieniach, podziękowaniach i życzeniach przyszedł czas na część artystyczną, którą przygotował zespół „Wilkowianki”. A po ich występie rozpoczęła się najbardziej oczekiwana część imprezy, a mianowicie tańce i  wspólna zabawa do późnych godzin wieczornych przy rytmach zespołu „Vademecum” z Oleśnicy, która jak zwykle była udana i dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń.

Zarząd Koła pragnie serdecznie podziękować Paniom: Janinie Borgulat, Stanisławie Depiak, Krystynie Golonka, Reginie Jelonek, Marii Juchniewicz, Pelagii Kowalskiej, Stanisławie Łuczyk za przygotowanie obfitego poczęstunku. Natomiast Paniom: Bogumile Baranowskiej, Emilii Borgulat, Iwonie Grab za dobrą i miłą obsługę.

Zarząd Koła szczególne podziękowania kieruje do sponsorów za wsparcie finansowe i rzeczowe m.in. Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Wilkowie, Wytwórni Pasz w Wilkowie, Przedsiębiorstwu Rolno-Usługowemu „Bukorol” w Bukowiu, Przedsiębiorstwu Budowlano-Handlowemu „Dakad” w Wilkowie, Państwu Zdzisławie i Zygmuntowi Zubkom z Dębnika – Gospodarstwu Agroturystycznemu, Przedsiębiorstwu Handlowemu „Agromund” w Namysłowie, Panu Władysławowi Dziedzic z Namysłowa, Firmie „Nestle S.A.” z Namysłowa.

Opr. Dorota Birska

Projekt i realizacja: © 2011-2024 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności