GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 25-06-2024
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Mikołaj w Wojciechowie

6.12.jpeg

Dnia 6.12.2008r. w Świetlicy Wiejskiej w Wojciechowie zebrała się spora grupa dzieci oczekująca na przybycie Św. Mikołaja. O godz. 1800 z workiem prezentów, pozdrawiając wszystkich przybyłych zjawił się Mikołaj. Dzieciaki były zachwycone. Kiedy opadły pierwsze emocje, nastąpił moment, na który dzieci oczekiwały cały rok, mianowicie rozdanie prezentów. Po zaspokojeniu swojej ciekawości, co znajduje się w paczkach, przyszedł czas na zabawę, w której uczestniczył nawet pan Wójt Gminy Zygmunt Szulakowski, któremu z całego serca dziękujemy za przybycie i wspaniałe prezenty.

Obserwując swoje pociechy, rodzice mogli spokojnie napić się kawy, porozmawiać i zjeść kawałek ciasta, który osłodził ten mikołajkowy wieczór.

Korzystając z okazji pragnę podziękować naszym sponsorom, którzy nigdy nie są obojętni jeśli chodzi o dobro dzieci. Są to: pani Grażyna Sulikowska, państwo Sylwia i Arkadiusz Nowak, pan Jan Binerat i pan Dariusz Sulima.

 

 

Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świat Bożego Narodzenia, wszelkiej pomyślności, cierpliwości i wytrwałości w realizacji planów w nadchodzącym 2009r. dla wszystkich mieszkańców wsi Wojciechów, pracowników Urzędu Gminy w Wilkowie oraz czytelników składa sołtys wsi Wojciechów.

                                              

                                                                                  Urszula Sulima

Projekt i realizacja: © 2011-2024 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności