GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: środa, 29-05-2024
Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Wilkowie realizuje zadanie publiczne

Gminne Zrzeszenie „LZS” w Wilkowie jest w trakcie realizacji zadania publicznego w sferze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pt. „Upowszechnianie i rozwój piłki nożnej na terenie Gminy Wilków’. Ww. zadanie publiczne finansowane jest ze środków Gminy Wilków w wysokości 30.000 zł. Koszty związane są z zakupem sprzętu piłkarskiego tj.: piłek, ubrań sportowych, butów dla zawodników, ale również związane są z opłatami ekwiwalentów sędziowskich, opłatami startowymi, zakupem wody dla zawodników czy przygotowywaniem boiska.

Widok zawodników piłki nożnej wychodzących na boisko sportowe.

Zgodnie z terminarzem rozgrywek OZPN w rundzie wiosennej Gminny Klub Sportowy Widawa Wilków – w Klasie A rozegrał  13  meczy - zajmując IX miejsce w tabeli, natomiast w klasie B rozegrał 10 meczy - zajmując X miejsce.

Od nowego sezonu Gminny Klub Sportowy Widawa Wilków prowadzony jest przez trenera Tomasza Matkowskiego. Rozgrywki prowadzone są tylko w Klasie A. Ponadto  prowadzone są zajęcia dla sekcji piłki nożnej – Żaki i Orliki, których serdecznie zapraszamy do udziału w treningach i rozgrywkach.

Zarząd klubu, zawodnicy i całe piłkarskie środowisko składają serdeczne podziękowania Radzie Gminy Wilków, oraz Panu Wójtowi Bogdanowi Zdybowi za wsparcie naszego klubu sportowego i przekazanie środków na realizację zadania publicznego.

„Małymi kroczkami” poprawiamy warunki w naszym klubie,  to też przekłada się na zainteresowanie piłką nożną. Daje nam to motywację do dalszej pracy i cieszymy się, że zostaje to zauważone.

 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i zapraszamy na mecze ligowe!

Zarząd Gminnego Zrzeszenia „LZS”  w Wilkowie 
i  Gminnego Klubu Sportowego Widawa Wilków

Projekt i realizacja: © 2011-2024 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności