GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: poniedziałek, 25-10-2021
Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora

WIZYTA Z ARMENII - 5 lutego 2009r.

WIZYTA  Z  ARMENII

 

W dniu 5 lutego 2009 roku w Wilkowie gościliśmy Grupę Burmistrzów
z Armenii. Gmina Wilków była kolejnym etapem w ramach samorządowej wizyty studyjnej w Polsce.

Spotkanie odbyło się w Domu Kultury. Uczestniczyli w nim: Wójt Gminy Wilków – Zygmunt Szulakowski, Przewodniczący Rady Gminy w Wilkowie – Zygmunt Pniewski, Kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Gminy w Wilkowie – Kazimierz Olchawa i Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Inwestycji w Urzędzie Miejskim w Namysłowie – Tadeusz Bagiński.

Podczas spotkania odbyła się prezentacja multimedialna Naszej Gminy obejmująca: historię Gminy, obiekty zabytkowe, obiekty szkolno-przedszkolne, indywidualne gospodarstwa rolne, wykonane inwestycje w 2008 roku. Ponadto podczas spotkania omówiono wiele tematów z różnych dziedzin dotyczących pracy samorządów. Najbardziej interesowało Gości: jak funkcjonują szkoły, przedszkola, jak prowadzona jest gospodarka wodno-ściekowa i odpadami. Oczywiście Wójt Gminy i Kierownik
w sposób wyczerpujący odpowiadali na zadawane pytania.

            Mamy nadzieję, że to co Armeńscy Burmistrzowie zobaczyli w Polsce podczas swojej wizyty i czego się dowiedzieli na organizowanych spotkaniach z polskimi samorządowcami przyda się w pracy samorządu w Ich kraju.

 

 

Opr. Dorota Birska
podinspektor ds. kultury i sportu
w Urzędzie Gminy w Wilkowie


  IMG_0352.jpeg IMG_0353.jpeg IMG_0370.jpeg IMG_0377.jpeg

IMG_0384.jpeg IMG_0386.jpeg

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności