GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: czwartek, 23-09-2021
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

DZIEŃ SENIORA - 21 października 2010r.

Dzień Seniora w Namysłowie

 wstawka p.jpeg

W dniu 21 października br. Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Namysłów II zorganizował uroczystość dla swoich członków z okazji Dnia Seniora w Namysłowie w Restauracji „Stylowa”. 

W skład tego Oddziału wchodzi 18 Kół działających na terenie Powiatu Namysłowskiego w tym m.in. Koło Nr 1 z Wilkowa i Koło Nr 4 z Bukowia. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Namysłowie, Miasta i Gminy Namysłów oraz Gminy Wilków.

 

Przewodniczący Związku Pan Jan Klusko serdecznie wszystkich powitał a gościom podziękował za przybycie. Następnie w imieniu Przewodniczącego Wojewódzkiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Opolu – Alfreda Dydymskiego wręczył Złotą Odznakę Honorową za szczególne zasługi dla Związku przyznane przez Zarząd Główny PZERiI w Warszawie Pani Barbarze Klusko z Bukowia oraz w imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Józefa Sebesty wręczył Pani Jadwidze Hejna z Wilkowa Odznakę Honorową „Za zasługi dla Województwa Opolskiego”. Następnie głos zabrali: Starosta Powiatu Namysłowskiego – Michał Ilnicki i Wójt Gminy Wilków – Zygmunt Szulakowski, którzy w swoich wystąpieniach podziękowali wszystkim członkom Kół za zaangażowanie, aktywną pracę na rzecz Związku i złożyli życzenia z okazji ich święta.

 

Po przemówieniach, podziękowaniach i życzeniach przyszedł czas na wspólną zabawę i tańce do późnych godzin nocnych przy rytmach zespołu muzycznego z Namysłowa. Uroczystość była udana i dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń uczestnikom i zaproszonym gościom.

 

 

Opr. Dorota Birska

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności