GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: środa, 01-12-2021
Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ PN.SZANSA-NADZIEJA - 6 grudnia 2010r.

 

Turniej Halowej Piłki Nożnej pn.Szansa-Nadzieja

 DSC00677.jpeg

W Publicznej Szkole Podstawowej w Bukowiu 06 grudnia 2010 r. odbył się Szkolny Halowy Turniej Piłki Nożnej dla uczniów w ramach programu działań charytatywnych

,, Bank Dziecięcych Uśmiechów'' Fundacji Banku Zachodniego WBK S.A. projektu pn. SZANSA-NADZIEJA. Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy Orlik w Bukowiu.Celem imprezy było popularyzacja halowej piłki nożnej, propagowanie aktywnego zdrowego stylu życia, podnoszenie sprawności i umiejetności ruchowych ,rozwój zainteresowań i talentów oraz wsparcie dzieci. W zawodach udział wzięły cztery drużyny. Imprezę otworzyli Arkadiusz Kacprzak Prezes UKS Orlik w Bukowiu , Pan Wiesław Kowalczyk radny Gminy Wilków oraz Pan Tadeusz Młynarski Dyrektor PSP w Bukowiu którzy serdecznie przywitali uczestników zawodów sportowych , przybyłych gości i zgromadzonych na trybunach kibiców.

DSC00669.jpeg

Oto wyniki i przebieg zawodów :

Klasa VI - Rezerwy 7:0

Klasa V -Dziewczyny 8:0

o III m

Dziewczyny-Rezerwy 1:1 k. 1-0

o I miejsce

KLASA VI-KLASA V 2;2 k.2:0

Kolejność końcowa turnieju

 I miejsce – Klasa VI(S.Sikora,M.Suchodolski,S.Lew,J.Wojciechowski)

II miejsce – Klasa V( P.Huk, K. Gulbiński, W. Sulikowski, D. Wypart)

III miejsce –Reprezentacja Dziewcząt(B.Kapusniak, S. Mozgowiec, N. Mozgowiec, E. Krupa, K. Bednarz)

IV miejsce – Rezerwy(Sz. Wojciechowski,T.Suchart, G. Kołodziejczyk,K. Pasternak, D. Iżykowski)

Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Paweł Huk , Jarosław Wojciechowski oraz Sandra Mozgowiec oraz najlepszym bramkarzem turnieju został Sebastian Sikora.

Uczestnicy zawodów zostali uhonorowani medalami , dyplomami , statuetkami , pucharami oraz paczkami ze słodyczami , które wręczali Pani Mariola Medyk Dyrektor Oddziału Banku Zachodniego WBK S.A w Namysłowie i Arkadiusz Kacprzak Prezes UKS Orlik w Bukowiu.

DSC00567.jpeg

Zawodnicy i organizator turnieju serdecznie dziękują Pani Marioli Medyk Dyrektor Oddziału Banku Zachodniego WBK S.A. w Namysłowie za przybycie na zawody i ufundowanie nagród oraz wszystkim osobą , które przyczyniły się do organizacji zawodów sportowych. Serdecznie gratuluję zwycięzcą turnieju i życzę dalszych sukcesów sportowych .

SWIĘTA ORAZ NOWY ROK CORAZ BLIŻEJ-Życzenia od ORLIKA

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku ZARZĄD Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Orlik'' w Bukowiu składa wszystkim dzieciom, młodzieży, trenerom, rodzicom, sponsorom i sympatykom naszego Klubu życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt w gronie najbliższych oraz sukcesów w pracy, nauce i sporcie a także spełnienia marzeń w Nowym 2011 Roku. Życzymy Wam dalszej wytrwałości w osiąganiu życiowych celów i mamy nadzieję, że nasza działalność w pewnym stopniu się do tego przyczynia.

 

Opracował : Arkadiusz Kacprzak

 

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności