GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 25-06-2024
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Udana runda jesienna dla Gminnego Zrzeszenia „Ludowe Zespoły Sportowe” w Wilkowie

Udana runda jesienna
dla Gminnego Zrzeszenia „Ludowe Zespoły Sportowe” w Wilkowie
 

 

            Gminne Zrzeszenia „LZS” w Wilkowie działa na terenie Gminy od 2000 roku. Obecnie w skład wchodzą trzy kluby: LZS „Widawa” Lubska, LZS „Zryw” Wojciechów i LZS „OSP” Wilków. Przewodniczącym Gminnego Zrzeszenia jest Stanisław Gąsior.

            Zakończyła się runda jesienna 2010/2011. Ten sezon można zaliczyć i określić „sezonem udanym” dla Gminnego Zrzeszenia „LZS” w Wilkowie.
Zawodnicy wszystkich klubów stanęli na wysokości zadania i dali z siebie wszystko w sportowej rywalizacji. I tak LZS „Widawa” Lubska po wiosennym awansie do klasy A po rundzie jesiennej zajmuje I miejsce w tabeli. Miłą niespodziankę sprawili też nam zawodnicy LZS „OSP” Wilków zajmując I miejsce w klasie B po rundzie jesiennej. Natomiast LZS „Zryw” Wojciechów awansował po rundzie wiosennej do klasy B i obecnie zajmuje 9 miejsce. Gratulujemy tych osiągnięć. Te dobre wyniki to ciężka praca zawodników i mobilizacja ich Zarządów. Kluby Gminnego Zrzeszenia dobrą grą w piłkę promują Gminę w województwie opolskim. Za co bardzo dziękujemy. Dziękujemy też wszystkim działaczom społecznym, sponsorom, władzom Gminy Wilków, radnym za pomoc Klubom. Pomoc materialna, rzeczowa i ta duchowa jest wielkim wsparciem dla nich wszystkich. Zatem nie zapominajmy o naszych sportowcach i pomagajmy im na miarę możliwości. 

 

                                                           Opr. Dorota Birska

z inf. Stanisława Gąsiora – Przewodniczącego Zrzeszenia „LZS” w Wilkowie

Projekt i realizacja: © 2011-2024 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności