GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: poniedziałek, 25-10-2021
Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora

PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE -15 czerwca 2012 r.

Wycieczki do biblioteki są dla dzieci wielką atrakcją . Współpraca , a jednocześnie wielka przygoda przedszkolaków z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Idzikowicach z Biblioteką Publiczno – Szkolną  ma  już swoją kilkuletnią tradycję . Celem naszych wspólnych działań jest rozwijanie zainteresowań oraz zapału dzieci do czytania książek .

W piątek 15 czerwca 2012r. maluchy po raz  pierwszy  przekroczyły próg biblioteki . Wycieczka po pomieszczeniu pełnym książek wywarła na dzieciach ogromne wrażenie.Tematem spotkania była książka . Wielką i nieskrywaną radość, oraz wiele emocji wzbudziła w dzieciach samodzielnie wybrana z półki a później oglądana książka. Dzieci doskonale wiedziały jak należy odchodzić się z nią i o nią dbać. Na zakończenie pierwszego spotkana z książką dzieci otrzymały pamiątkowy dyplomik  oraz słodkie co nie co , aby pamiętały o bibliotece i spotkaniu w którym uczestniczyły .

 

Dziękuję paniom wychowawczyniom za to , że postanowiły wykorzystać piękny  słoneczny , czerwcowy dzień na wizytę w naszej bibliotece  .

                                                                                                           Maria Staniec

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności