Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: środa, 28-09-2022
Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

POWITANIE LATA W MŁOKICIU


POWITALIŚMY LATO W MŁOKICIU

Już po raz trzeci z rzędu zorganizowany został w Młokiciu festyn rodzinny w ramach powitania lata. Hasłem przewodnim spotkania było „ Mamo Tato - pobaw się ze mną – festyn rodziny w ramach powitania lata Młokicie 2012”

Kopia (2) IMG_1127.jpeg

Na placu zabaw w samym centrum Młokicia  w ostatnią sobotę gorącego czerwca został zorganizowany festyn rodziny pod nazwą „ Mamo Tato - pobaw się ze mną – festyn rodziny w ramach powitania lata” Młokicie 2012.

 

Imprezę rozpoczęto o godz. 14, gdzie wszystkich mieszkańców tych młodszych i tych starszych oraz przybyłych gości przywitał Bogdan Zdyb Wójt - Gminy Wilków  wraz z Edwardem Jaśnikowskim - Sołtysem i Radnym z Młokicia. Na dzieci i dorosłych czekało wiele atrakcji. Festyn rozpoczął się konkursami przeprowadzanymi przez Klauna „Kacperka”, w którym udział wzięły miejscowe dzieci, śpiewające i tańczące w rytm  polskich hitów. Na mieszkańców i nie tylko czekało wiele innych konkurencji, w których wszyscy chętnie brali udział. Dzieci mogły do woli rysować kredkami, malować twarz itp. Podczas całego festynu można było posilić się kiełbaskami z grilla (upieczonymi osobiście przez samego sołtysa i rade solecką), bigosem, owocami, słodyczami i lodami.

Kopia (2) IMG_1130.jpeg

Wszystkie dzieci po całym dniu pełnym emocji, zadowolone i w wyśmienitych nastrojach wróciły do domów. Natomiast wieczorna zabawa należała już do starszej społeczności Młokicia i okolicznych miejscowości, przy skocznej muzyce zespołu Orion Plus z Mikowic, licznie zebrani mieszkańcy bawili się niemal do białego rana.


 

PODZIĘKOWANIA

Sołtys i Rada Sołecka Wsi Młokice pragną podziękować za pomoc przy organizacji festynu : Wojtowi oraz pracownikom Gminy Wilków, B.S Namysłów, Firmie Nestle, Panu Władysławowi Dziedzic, Panistwu Zubek z Dębnika, Piekarni Wilków, Arturowi Masłowskiemu Prezesowi Spółki Ekowod Namysłów, Firmie Ogólno Budowlanej Jarosławowi i Krzysztofowi Kownackim z Młokicia

 

 

 

Projekt i realizacja: © 2011-2022 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności