GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: sobota, 23-10-2021
Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

WYBORY W ZWIĄZKU EMERYTÓW, RENCISTÓW I INWALIDÓW W WILKOWIE - DZIEŃ SENIORA - 29 listopada 2012r.

WYBORY W ZWIĄZKU EMERYTÓW, RENCISTÓW I INWALIDÓW W WILKOWIE - DZIEŃ SENIORA


W czwartek 29 listopada br. w budynku Domu Kultury w Wilkowie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów   Koła nr 1 w Wilkowie połączone z tradycyjnym „Dniem Seniora”

IMG_1092.jpeg IMG_1088.jpeg IMG_1093.jpeg IMG_1096.jpeg IMG_1099.jpeg IMG_1101.jpeg

Spotkanie rozpoczęło się  oceną i podsumowaniem minionej kadencji. Bardzo pozytywna działalność Koła została skwitowana udzieleniem absolutorium ustępującemu Zarządowi. Po przyjęciu sprawozdania z dotychczasowej działalności Koła, odbyły się wybory nowych władz. W wyniku wyborów wybrano nowe władze Zarządu Koła Nr 1 w Wilkowie na kadencję 2012 - 2015. Przewodniczącym Koła został Wacław Tomala z Wojciechowa, jego zastępczyniami zostały wybrane panie Zofia Brzostowska z Wilkowa i Mentel Regina z Wilkowa funkcję skarbnika pełnić będzie pani Jadwiga Hejna z Wilkowa a sekretarzem Koła została wybrana pani Bogusława Baranowska także z Wilkowa. Dotychczasowy Przewodniczący Koła pan Mieczysław Łuczyk po złożeniu rezygnacji z pełnionej dotąd funkcji  został wybrany dożywotnio Honorowym Przewodniczącym Koła nr 1 w Wilkowie.

Obecny przy wyborach Bogdan Zdyb Wójt Gminy Wilków podziękował ustępującemu zarządowi z jego przewodniczącym Mieczysławem Łuczyk na czele i wyraził swoją nadzieje, że mimo wysoko postawionej poprzeczki przez poprzedników nowo wybrany zarząd sprosta postawionym przed nim zadaniom.

Spotkanie swoim występem uświetnił zespół „Wilkowianie” z Wilkowa.

Tradycyjnie po wyborach  w rytmach zespołu „Pryzmat” z Namysłowa uczestnicy spotkania bawili się do późnych godzin wieczornych.

W chwili rozpoczęcia działalności Koło nr 1 w Wilkowie liczyło 17członków. Obecnie jest ich 113 i wciąż przybywa nowych. Celem naszej działalności jest godne życie emerytów, rencistów i inwalidów, zagospodarowanie im czasu wolnego.
Zapraszamy ludzi samotnych nie należących do naszego Koła. Organizujemy wycieczki krajoznawcze i do miejsc sakralnych, spotkania integracyjne itp. Członkowie Koła włączają się czynnie w życie gminy Wilków  ----
  informuje nowo wybrany przewodniczący Koła Nr 1 w Wilkowie Wacław Tomala.

 

W imieniu własnym jak i wszystkich członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów  i Inwalidów Koła nr.1 w Wilkowie pragnę bardzo serdecznie podziękować panu Bogdanowi Zdybowi Wójtowi Gminy Wilków za nie oceniona pomoc przy organizacji tego spotkania.

--- Jan Klusko Przewodniczący Zarządu Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów    i Inwalidów Namysłów II.

 

 

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności