GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: środa, 20-10-2021
Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

ZABAWA OPŁATKOWA W WILKOWIE. - 13 stycznia 2013r.


ZABAWA OPŁATKOWA W WILKOWIE.

W sobotę 13 stycznia br. w budynku Domu Kultury w Wilkowie odbyła się zabawa opłatkowa Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Koła nr 1 w Wilkowie.

 

IMG_1467.jpeg

Tradycją Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Koła nr 1 w Wilkowie jest organizacja zabawy opłatkowej. Zabawa ta była pierwszą zorganizowaną przez wybrany w dniu 29 listopada 2012 r. Zarząd Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Koła nr 1 w Wilkowie z jego prezesem Wacławem Tomalą na czele. Opłatkowe spotkanie okazało się organizacyjnym sukcesem zarządu czego dowodem był pełen parkiet bawiących się par w rytmach zespołu „Pryzmat” z Namysłowa, do późnych godzin nocnych. Obecny na zabawie opłatkowej Bogdan Zdyb Wójt Gminy Wilków podziękował Zarządowi Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Koła nr 1 w Wilkowie za zaproszenie i życzył zgromadzonym niezapomnianych wrażeń i udanej zabawy do białego rana.                      

IMG_1471.jpeg

Miłym akcentem Zabawy opłatkowej było wręczenie panu Mieczysławowi Łuczyk byłemu wieloletniemu Przewodniczący Koła Nr 1 w Wilkowie przez pana Jan Klusko Przewodniczącemu Zarządu Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Namysłów II wraz z panem Alfredem Dydymskim Przewodniczącym Zarządu Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Opolu prezentu z przeznaczeniem na  nad podratowanie zdrowia w ramach podziękowania za wieloletnią i wzorowa pracę społeczną na rzecz Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

IMG_1479.jpeg

W imieniu własnym jak i wszystkich członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów  i Inwalidów Koła nr.1 w Wilkowie pragnę bardzo serdecznie podziękować panu Bogdanowi Zdybowi Wójtowi Gminy Wilków za pomoc przy organizacji zabawy opłatkowej. -Wacław Tomala Przewodniczący Koła Nr 1 w Wilkowie.

 

 

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności