GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: czwartek, 28-10-2021
Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty

Budowa kotłowni wraz z termomodernizacją budynku Szkoły w Idzikowicach

 logo6.jpeg

W grudniu 2011 r. zakończono projekt pn. „Budowa kotłowni wraz z termomodernizacją budynku Szkoły w Idzikowicach” W ramach projektu wykonano m.in. ocieplenie ścian zewnętrznych i stropów, wymianę okien i drzwi, budowę dwufunkcyjnej kotłowni olejowej w budynku szkoły, modernizację instalacji wewnętrznej centralnego ogrzewania, przeprowadzenie regulacji systemu grzewczego, modernizację instalacji wewnętrznej ciepłej wody użytkowej.

    Celami projektu są: poprawa jakości powietrza poprzez ograniczenie emisji pyłów i gazów dzięki racjonalizacji gospodarki cieplnej w szkole w Idzikowicach, zwiększenie efektywności energetycznej infrastruktury publicznej, ograniczenie emisji pyłów i gazów do atmosfery, zmiana głównej technologii wytwarzania ciepła   z węglowej na olejową, która jest bardziej przyjazna dla środowiska, racjonalizacja gospodarki cieplnej dzięki zmniejszeniu strat ciepła na etapie jego wytwarzania, przesyłu i wykorzystania, zmiana głównej technologii wytwarzania ciepła z węglowej na olejową.

Całkowita wartość projektu:  1 112 005,80  zł

Kwota dofinansowania:  845 180,59  zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013

 

 

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności