GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 19-10-2021
Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

DZIEŃ KOBIET W JAKUBOWICACH - 9 marca 2013r.

DZIEŃ KOBIET W JAKUBOWICACH

Jakubowice.jpeg

9 marca w Świetlicy Wiejskiej w Jakubowicach odbył się uroczysty Dzień Kobiet. Mieszkanki Jakubowic po raz kolejny zorganizowały i uczciły swoje święto.

Przybyłych gości powitał Sołtys Jakubowic Pan Leon Kwaśny, który złożył najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia, pomyślności i samych radosnych chwil oraz obdarował kwiatami wszystkie Panie. Na uroczystości zagościł również Pan Bogdan Zdyb Wójt Gminy Wilków oraz Pan Grzegorz Hubicki Wiceprzewodniczący Rady Gminy w Wilkowie (który był głównym sponsorem dnia kobiet w Jakubowicach). Pan Wójt życzył wszystkim kobietom spełnienia marzeń, radości z życia, ciągłego uśmiechu na twarzy i żeby każdy następny dzień był tak radosny jakby był Dniem Kobiet. W uroczystości wzięło udział ponad czterdzieści Pań. Organizatorzy spotkania nie zapomnieli o najstarszych mieszkankach Jakubowic, Panie te były zaproszone jako honorowe uczestniczki święta kobiet
w Jakubowicach. Po życzeniach, kwiatach i okolicznościowych przemówieniach była niespodzianka zaprezentowana przez DJ – muzyka wraz z zdjęciami kobiet podkreślającymi piękno, subtelność i delikatność. Jego muzyka, energetyczna, lecz subtelna pobrzmiewała z głośników umilając paniom wieczór. Po części muzycznej zaprezentowano kilka ciekawych występów kabaretowych o tematyce kobiecej. Przez cały wieczór po sali rozchodziły się głosy zadowolonych uczestniczek, które zachwalały spotkanie. Wszystkie Panie bardzo miło spędziły wieczór. Atmosfera spotkania bardzo  wszystkim się podobała a każda z kobiet znalazła coś dla siebie.

Wszystko to pozwala sądzić, że forma spotkania była strzałem w dziesiątkę. Nie pozostaje zatem nic innego, jak planować kolejne tego typu uroczystości.

Mariusz Jabłoński

 

 

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności