GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: środa, 01-12-2021
Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

PROJEKTY UNIJNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ SPSK W DĘBNIKU.

PROJEKTY UNIJNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ SPSK W DĘBNIKU.

      Projektem    „Uwierz w swoje możliwości „ zostały objęte wszystkie dzieci kl. I- VI.  Uczniowie uczestniczą : - w zajęciach rozwijających uzdolnienia artystyczne ,matematyczne oraz zainteresowania przyrodnicze i multimedialne;  - zajęciach umożliwiających pokonanie trudności edukacyjnych;  - zajęciach  gimnastyki korekcyjnej.  

         Uczniowie zostali objęci pomocą logopedyczną i pedagogiczną, terapię w tym zakresie prowadzą specjaliści z PPP w Namysłowie. Wychowankowie kl. IV –VI są wspierani w wyborze zawodu  i przyszłej szkoły przez doradcę zawodowego .   

       W ramach projektu szkoła została wyposażona w bogatą bazę pomocy dydaktycznych i sprzętu multimedialnego m.in. w tablice interaktywne i komputery. Bibliotekę wzbogacono o różnorodne  słowniki i lektury szkolne. W projekcie :” Inwestycja w przyszłość „ uczestniczą dzieci z oddziału przedszkolnego, w związku z tym utworzono oddział przedszkolny dla  młodszych dzieci, w  którym zajęcia  trwają od 7.30 do 16.00. Zajęcia podstawowe poszerzono o rytmikę, język angielski i gimnastykę korekcyjną. W grudniu 2012r. odbyła się wycieczka do :” Teatru lalki i aktora” w Opolu na spektakl pt.” Koziołek Matołek”. Uczestnictwo w zajęciach projekcyjnych, wycieczkach i warsztatach dla wszystkich uczniów jest bezpłatne. Działając zgodnie z myślą przewodnią projektów : „ Uwierz w swoje możliwości „ i „ Inwestycja w przyszłość”  stwarzamy dzieciom lepsze warunki do wszechstronnego ich rozwoju.                            

 

 

                                                                                                 Opr. Nauczyciele SPSK Dębnik 

Projekt i realizacja: © 2011-2021 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności