Informacje dla uchodźców z Ukrainy dostępne są w menu POMOC UKRAINIE   |   Information for refugees from Ukraine is available in the HELP UKRAINE menu

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 30-05-2023
Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Już minęło 10 lat

DSC00411.jpeg

UKS ,,Orlik” w Bukowiu swoją   działalność rozpoczął w 2003 r.

Uczniowski Klub Sportowy ,,Orlik” w Bukowiu w ramach realizacji swojego zadania  upowszechnia i rozwija  kulturę fizyczną oraz sport w Gminie Wilków poprzez organizację imprez sportowych i udział w zawodach sportowych .

Działalność klubu przyczynia się do rozwoju i popularyzacji sportu w Gminie Wilków .

         Zawodnicy Klubu biorą udział w różnego rodzaju zawodach sportowych różnego szczebla takich jak: lekkaatletyka, piłka nożna, zapasy, biegi przełajowe oraz  sumo.

             UKS ,,Orlik” w Bukowiu  jest co roku organizatorem i współorganizatorem zawodów sportowych .

         Klub w ramach swojej działalności planuje  i organizuje  pozalekcyjne życie sportowe uczniów w oparciu o możliwości obiektowe i sprzętowe jakie posiada i otrzymał od sympatyków oraz darczyńców.

            W klubie odbywają się systematyczne treningi na których prowadzone są zajęcia  przygotowujące zawodników do udziału w zawodach organizowanych przez kluby sportowe z terenu powiatu namysłowskiego  .

        Szczególne podziękowanie należy się Gminie Wilków za zrozumienie , jak ważna jest nasza działalność na rzecz dzieci i przyznawanie dotacji , która jest  fundamentem naszej działalności.

 

Zapraszamy na zajęcia sportowe

Projekt i realizacja: © 2011-2023 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności