GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: poniedziałek, 20-05-2024
Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

DZIEŃ SENIORA - 26 września 2009r.

 

Dzień Seniora

 

Tradycyjnie w naszej Gminie Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Nr 1 w Wilkowie zorganizował uroczystość – Dzień Seniora. Tegoroczne święto odbyło się 26 września 2009r.. Uroczystość rozpoczęto mszą św. w Kościele Parafialnym w Wilkowie. Mszę w intencji emerytów, rencistów i inwalidów celebrował proboszcz Parafii w Wilkowie - ks. Marek Górdziałek. Dalsza część uroczystości kontynuowana była w Domu Kultury w Wilkowie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele samorządu gminy Wilków, powiatu namysłowskiego, Oddziału Okręgowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Opolu i Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Namysłowie. 

Przewodniczący Koła z Wilkowa Mieczysław Łuczyk serdecznie wszystkich powitał a gościom podziękował za przybycie. Następnie w imieniu nieobecnego na uroczystości Wójta Gminy Wilków, Pani Jadwiga Zmora odczytała podziękowanie zawierające wyrazy uznania dla wszystkich członków Koła za zaangażowanie, aktywną pracę na rzecz Związku i życzenia z okazji ich święta, i wręczyła je na ręce Przewodniczącego Mieczysława Łuczyka.

Po przemówieniach, podziękowaniach i życzeniach przyszedł czas na wspólną zabawę i tańce do późnych godzin nocnych przy rytmach zespołu „Akord”z Sycowa. Uroczystość była udana i dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń uczestnikom i zaproszonym gościom.

Zarząd Koła pragnie serdecznie podziękować Paniom: Janinie Łuczek, Janinie Borgulat, Bogumile Baranowskiej, Jadwidze Hejna, Marii Juchniewicz, Stanisławie Łuczyk, Irenie Soleckiej za przygotowanie obfitego poczęstunku. Natomiast Paniom: Emilii Borgulat i Iwonie Grab za dobrą i miłą obsługę.

Zarząd Koła szczególne podziękowania składa sponsorom za wsparcie finansowe i rzeczowe: Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Wilkowie, Przedsiębiorstwu Rolno-Usługowemu „Bukorol” w Bukowiu, Przedsiębiorstwu Budowlano-Handlowemu „Dakad” w Wilkowie, Państwu Zdzisławie i Zygmuntowi Zubkom z Dębnika – Gospodarstwu Agroturystycznemu, Panu Władysławowi Dziedzic z Namysłowa, Przedsiębiorstwu Wielobranżowemu z Wilkowa – Panu Bartoszowi Dorociakowi, Firmie „Nestle S.A.” z Namysłowa.

 

 

Opr. Dorota Birska

DSC09083.jpegDSC09087.jpegDSC09094.jpeg

 

Projekt i realizacja: © 2011-2024 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności Deklaracja dostępności